huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > STY34NB50
STY34NB50
STMicroelectronics
STY34NB50
Produkparameters
Vgs (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
Vgs (Max)
±30V
tegnologie
MOSFET (Metal Oxide)
Verskaffer toestel pakket
MAX247™
reeks
PowerMESH™
Rds On (Maksimum) @ Id, Vgs
130 mOhm @ 17A, 10V
Kragdissipasie (Max)
450W (Tc)
verpakking
Tube
Pakket / saak
TO-247-3
Ander name
Werkstemperatuur
150°C (TJ)
Mounting Type
Through Hole
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Lei Vrye Status / RoHS Status
Contains lead / RoHS non-compliant
Inset Kapasitansie (Ciss) (Max) @ Vds
9100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
223nC @ 10V
VOO-tipe
N-Channel
VOO-funksie
Ryspanning (Maksimum Rds Aan, Min Rds Aan)
10V
Dreineer na Bronspanning (Vdss)
500V
gedetailleerde beskrywing
N-Channel 500V 34A (Tc) 450W (Tc) Through Hole MAX247™
Huidige - Deurlopende dreinering (Id) @ 25 ° C
34A (Tc)