L4947PD013TR
STMicroelectronics
L4947PD013TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 500MA POWERSO20
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanningsuitval (Maksimum)
0.75V @ 500mA
Spanning - Uitset (Min / Vaste)
5V
Spanning - Uitgawe (Max)
Spanning - Inset (Max)
26V
Verskaffer toestel pakket
PowerSO-20
reeks
Beskermingseienskappe
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
20-SOIC (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad
PSRR
60dB (120Hz)
Uitgawe Tipe
Fixed
Output Configuration
Positive
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regulateurs
1
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
3 (168 Hours)
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beskrywing
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 500mA PowerSO-20
Huidige - Voorsiening (Maksimum)
180mA
Huidige - Quiescent (Iq)
13mA
Huidige - Uitset
500mA