huis > produkte > Kringbeskerming > TVS - Thyristors > SMP2100SCMC
SMP2100SCMC
STMicroelectronics
SMP2100SCMC
STMicroelectronics
THYRISTOR 210V 400A DO214AA
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Op staat
3V
Spanning - Off State
210V
Spanning - Breakover
240V
reeks
SMP, TRISIL™
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
DO-214AA, SMB
Ander name
Aantal Elemente
1
Mounting Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Huidige - Hou (Ih)
150mA
kapasitansie
45pF