L4931ABD33-TR
STMicroelectronics
L4931ABD33-TR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 250MA 8SO
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanningsuitval (Maksimum)
0.8V @ 250mA
Spanning - Uitset (Min / Vaste)
3.3V
Spanning - Uitgawe (Max)
Spanning - Inset (Max)
20V
Verskaffer toestel pakket
8-SO
reeks
Beskermingseienskappe
Over Current, Over Temperature
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
73dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Uitgawe Tipe
Fixed
Output Configuration
Positive
Ander name
L4931ABD33TR
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regulateurs
1
Mounting Type
Surface Mount
gedetailleerde beskrywing
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA 8-SO
Huidige - Voorsiening (Maksimum)
6mA
Huidige - Quiescent (Iq)
1mA
Huidige - Uitset
250mA