huis > produkte > Diskrete Halfgeleier Produkte > Thyristors - SCRs > TS420-600T
TS420-600T
STMicroelectronics
TS420-600T
STMicroelectronics
SCR 4A 200UA 600V TO-220AB
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Op staat (Vtm) (Max)
1.6V
Spanning - Off State
600V
Spanning - Gate Trigger (Vgt) (Max)
800mV
Verskaffer toestel pakket
TO-220AB
reeks
SCR Type
Sensitive Gate
verpakking
Tube
Pakket / saak
TO-220-3
Ander name
TS420-600T-ND
TS420600T
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Through Hole
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
23 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beskrywing
SCR 600V 4A Sensitive Gate Through Hole TO-220AB
Huidige - Op staat (Dit (RMS)) (Maksimum)
4A
Huidige - On State (It (AV)) (Max)
2.5A
Huidige - Af staat (Maksimum)
5µA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
30A, 33A
Huidige - Hou (Ih) (Max)
5mA