huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > 1210R-104F
1210R-104F
API Delevan
1210R-104F
API Delevan
Produkparameters
tipe
Verdraagsaamheid
±1%
Verskaffer toestel pakket
Grootte / Dimensie
0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
afskerming
Unshielded
reeks
1210R
Graderings
Q @ Freq
30 @ 2.5MHz
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
2-SMD
Ander name
1210R-104F TR 2000
Werkstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Materiaal - Kern
Ferrite
Vervaardiger Standaard Levertyd
36 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansie Frekwensie - Toets
2.5MHz
induktansie
100µH
Hoogte - Sit (Max)
0.101" (2.57mm)
Frekwensie - Selfresonante
8MHz
gedetailleerde beskrywing
100µH Unshielded Inductor 120mA 13 Ohm Max 2-SMD
GS Weerstand (DCR)
13 Ohm Max
Huidige beoordeling
120mA