huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > BAS70LP-TP
BAS70LP-TP
Micro Commercial Components (MCC)
BAS70LP-TP
Produkparameters
Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As
1V @ 15mA
Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks)
70V
Verskaffer toestel pakket
SOD-882
spoed
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
reeks
verpakking
Original-Reel®
Pakket / saak
SOD-882
Ander name
BAS70LP-TPMSDKR
Bedryfstemperatuur - aansluiting
125°C (Max)
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
16 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Diode Tipe
Schottky
gedetailleerde beskrywing
Diode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOD-882
Current - Reverse Leakage @ Vr
100µA @ 50V
Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io)
70mA (DC)