huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > BTA24-600CW
BTA24-600CW
STMicroelectronics
BTA24-600CW
Produkparameters
Spanning - Off State
600V
Spanning - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1.3V
Triac Tipe
Alternistor - Snubberless
Verskaffer toestel pakket
TO-220AB
reeks
Snubberless™
verpakking
Tube
Pakket / saak
TO-220-3
Ander name
497-2419-5-ND
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Mounting Type
Through Hole
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Lei Vrye Status / RoHS Status
Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beskrywing
TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 25A Through Hole TO-220AB
Huidige - Op staat (Dit (RMS)) (Maksimum)
25A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
250A, 260A
Huidige - Hou (Ih) (Max)
50mA
Huidige - Gate Trigger (Igt) (Max)
35mA