huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > BYT16P-400
BYT16P-400
STMicroelectronics
BYT16P-400
Produkparameters
Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As
1.5V @ 8A
Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks)
400V
Verskaffer toestel pakket
TO-220AB
spoed
Fast Recovery = 200mA (Io)
reeks
Omgekeerde herstel tyd (trr)
75ns
verpakking
Tube
Pakket / saak
TO-220-3
Bedryfstemperatuur - aansluiting
150°C (Max)
Mounting Type
Through Hole
Lead free / RoHS Compliant
Diode Tipe
Standard
Diode Konfigurasie
1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beskrywing
Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 400V 16A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Leakage @ Vr
15µA @ 400V
Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) (per Diode)
16A