LDS3985PU33R
STMicroelectronics
LDS3985PU33R
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6DFN
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanningsuitval (Maksimum)
0.25V @ 300mA
Spanning - Uitset (Min / Vaste)
3.3V
Spanning - Uitgawe (Max)
Spanning - Inset (Max)
6V
Verskaffer toestel pakket
6-DFN (3x3)
reeks
Beskermingseienskappe
Over Current, Over Temperature
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
6-VDFN Exposed Pad
PSRR
55dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Uitgawe Tipe
Fixed
Output Configuration
Positive
Ander name
LDS3985PU33R-ND
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Aantal regulateurs
1
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
38 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beskrywing
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN (3x3)
Huidige - Voorsiening (Maksimum)
300µA
Huidige - Quiescent (Iq)
150µA
Huidige - Uitset
300mA