huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > DR73-2R2-R
DR73-2R2-R
Bussmann (Eaton)
DR73-2R2-R
Bussmann (Eaton)
Produkparameters
tipe
Wirewound
Verdraagsaamheid
±20%
Verskaffer toestel pakket
Grootte / Dimensie
0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
afskerming
Shielded
reeks
DR
Graderings
Q @ Freq
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
Nonstandard
Ander name
DR73-2R2
DR73-2R2-ND
DR73-2R2-R-ND
DR732R2R
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Materiaal - Kern
Ferrite
Vervaardiger Standaard Levertyd
11 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansie Frekwensie - Toets
100kHz
induktansie
2.2µH
Hoogte - Sit (Max)
0.140" (3.55mm)
Frekwensie - Selfresonante
gedetailleerde beskrywing
2.2µH Shielded Wirewound Inductor 4.15A 16.5 mOhm Nonstandard
GS Weerstand (DCR)
16.5 mOhm
Huidige beoordeling
4.15A
Huidige - Versadiging
5.52A