huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > ECM60US12
ECM60US12
XP Power
ECM60US12
XP Power
Produkparameters
Spanning - Uitset 4
Spanning - Uitset 3
Spanning - Uitset 2
Spanning - Uitset 1
12V
Spanning - Isolasie
4kV
Spanning - Inset
90 ~ 264 VAC
tipe
Open Frame
Grootte / Dimensie
4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
reeks
ECM
Krag (Watts)
60W
Ander name
Werkstemperatuur
0°C ~ 70°C (With Derating)
Aantal uitgange
1
Mounting Type
Chassis Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Minimum belasting benodig
No
Vervaardiger Standaard Levertyd
18 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Kenmerke
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
doeltreffendheid
80%
gedetailleerde beskrywing
Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5A 90 ~ 264 VAC Input
Huidige - Uitgawe (Maksimum)
5A