huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > FERD20L60CTS
FERD20L60CTS
STMicroelectronics
FERD20L60CTS
Produkparameters
Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As
575mV @ 10A
Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks)
60V
Verskaffer toestel pakket
TO-220AB
spoed
Fast Recovery = 200mA (Io)
reeks
Pakket / saak
TO-220-3
Ander name
Bedryfstemperatuur - aansluiting
150°C (Max)
Mounting Type
Through Hole
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
15 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Diode Tipe
FERD (Field Effect Rectifier Diode)
Diode Konfigurasie
1 Pair Common Cathode
gedetailleerde beskrywing
Diode Array 1 Pair Common Cathode FERD (Field Effect Rectifier Diode) 60V 10A Through Hole TO-220-3
Current - Reverse Leakage @ Vr
970µA @ 60V
Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io) (per Diode)
10A