huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
FP2-V150-R
Bussmann (Eaton)
Produkparameters
tipe
Wirewound
Verdraagsaamheid
±15%
Verskaffer toestel pakket
Grootte / Dimensie
0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
afskerming
Unshielded
reeks
FLAT-PAC
Graderings
Q @ Freq
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
Nonstandard
Ander name
FP2-V150
FP2-V150-ND
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Materiaal - Kern
Ferrite
Vervaardiger Standaard Levertyd
14 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Induktansie Frekwensie - Toets
1MHz
induktansie
150nH
Hoogte - Sit (Max)
0.197" (5.00mm)
Frekwensie - Selfresonante
gedetailleerde beskrywing
150nH Unshielded Wirewound Inductor 37A 0.28 mOhm Nonstandard
GS Weerstand (DCR)
0.28 mOhm
Huidige beoordeling
37A
Huidige - Versadiging
25.5A