huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > ICH5024S12
ICH5024S12
XP Power
ICH5024S12
XP Power
Produkparameters
Spanning - Uitset 3
Spanning - Uitset 2
Spanning - Uitset 1
12V
Spanning - Isolasie
1.5kV
Spanning - Inset (Min)
18V
Spanning - Inset (Max)
36V
tipe
Isolated Module
Grootte / Dimensie
2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
reeks
ICH
Krag (Watts)
50W
verpakking
Box
Pakket / saak
9-DIP Module
Ander name
ICH5024S12-ND
Werkstemperatuur
-40°C ~ 100°C
Aantal uitgange
1
Mounting Type
Through Hole
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
9 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Kenmerke
Remote On/Off, OVP, SCP
doeltreffendheid
85%
gedetailleerde beskrywing
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.16A 18V - 36V Input
Huidige - Uitgawe (Maksimum)
4.16A