huis > produkte > Diskrete Halfgeleier Produkte > Transistors - VOO's, MOSFETs - Enkel > STL60N3LLH5
STL60N3LLH5
STMicroelectronics
STL60N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Vgs (th) (Max) @ Id
1V @ 250µA
Vgs (Max)
±22V
tegnologie
MOSFET (Metal Oxide)
Verskaffer toestel pakket
PowerFlat™ (5x6)
reeks
STripFET™ V
Rds On (Maksimum) @ Id, Vgs
7.1 mOhm @ 8.5A, 10V
Kragdissipasie (Max)
60W (Tc)
verpakking
Original-Reel®
Pakket / saak
8-PowerVDFN
Ander name
Werkstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
38 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Inset Kapasitansie (Ciss) (Max) @ Vds
1290pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
8nC @ 4.5V
VOO-tipe
N-Channel
VOO-funksie
Ryspanning (Maksimum Rds Aan, Min Rds Aan)
4.5V, 10V
Dreineer na Bronspanning (Vdss)
30V
gedetailleerde beskrywing
N-Channel 30V 60A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Huidige - Deurlopende dreinering (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)