huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > L4931CD120
L4931CD120
STMicroelectronics
L4931CD120
Produkparameters
Spanningsuitval (Maksimum)
0.8V @ 250mA
Spanning - Uitset (Min / Vaste)
12V
Spanning - Uitgawe (Max)
Spanning - Inset (Max)
20V
verpakking
Tube
Pakket / saak
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
64dB ~ 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C
gedetailleerde beskrywing
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 250mA 8-SO
Huidige - Voorsiening (Maksimum)
7mA
Huidige - Quiescent (Iq)
1.6mA
Huidige - Uitset
250mA