huis > produkte > Diskrete Halfgeleier Produkte > Thiristors - TRIACs > BTB12-600SWRG
BTB12-600SWRG
STMicroelectronics
BTB12-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 12A TO220AB
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Off State
600V
Spanning - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1.3V
Triac Tipe
Logic - Sensitive Gate
Verskaffer toestel pakket
TO-220AB
reeks
verpakking
Tube
Pakket / saak
TO-220-3
Ander name
BTB12600SWRG
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Mounting Type
Through Hole
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
23 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beskrywing
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 12A Through Hole TO-220AB
Huidige - Op staat (Dit (RMS)) (Maksimum)
12A
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)
120A, 126A
Huidige - Hou (Ih) (Max)
15mA
Huidige - Gate Trigger (Igt) (Max)
10mA