huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > SM15T30A
SM15T30A
STMicroelectronics
SM15T30A
Produkparameters
Spanning - Omgekeer Standoff (Typ)
25.6V
Spanning - Klem (Max) @ Ipp
53.5V
Spanning - Onderbreking (Min)
28.5V
Unidirectionele kanale
1
tipe
Zener
Verskaffer toestel pakket
SMC
reeks
SM15T, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
1500W (1.5kW)
verpakking
Cut Tape (CT)
Pakket / saak
DO-214AB, SMC
Ander name
Werkstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Mounting Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs)
187A (8/20µs)