huis > produkte > Diskrete Halfgeleier Produkte > Diodes - Regstellers - Enkel > SMBYW04-200
SMBYW04-200
STMicroelectronics
SMBYW04-200
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 200V 4A SMC
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Stuur (Vf) (Maksimum) @ As
1.25V @ 12A
Spanning - GS-omgekeerde (Vr) (Maks)
200V
Verskaffer toestel pakket
SMC (DO-214AB)
spoed
Fast Recovery = 200mA (Io)
reeks
Omgekeerde herstel tyd (trr)
35ns
verpakking
Cut Tape (CT)
Pakket / saak
DO-214AB, SMC
Ander name
SMBYW04200
Bedryfstemperatuur - aansluiting
150°C (Max)
Mounting Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Diode Tipe
Standard
gedetailleerde beskrywing
Diode Standard 200V 4A Surface Mount SMC (DO-214AB)
Current - Reverse Leakage @ Vr
10µA @ 200V
Huidige - Gemiddelde Gereguleerde (Io)
4A