huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > SMP100MC-200
SMP100MC-200
STMicroelectronics
SMP100MC-200
Produkparameters
Spanning - Off State
200V
Spanning - Breakover
250V
verpakking
Cut Tape (CT)
Ander name
SMP100MC200
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
300A
Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Huidige - Hou (Ih)
150mA
kapasitansie
45pF