huis > produkte > Kringbeskerming > TVS - Diodes > ESDALC6V1M3
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
ESDALC6V1M3
STMicroelectronics
TVS DIODE 5V SOT883
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Omgekeer Standoff (Typ)
5V
Spanning - Klem (Max) @ Ipp
Spanning - Onderbreking (Min)
6.1V
Unidirectionele kanale
2
tipe
Zener
Verskaffer toestel pakket
SOT-883
reeks
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
30W
verpakking
Cut Tape (CT)
Pakket / saak
SC-101, SOT-883
Ander name
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Mounting Type
Surface Mount
Voggevoeligheidsvlak (MSL)
1 (Unlimited)
Vervaardiger Standaard Levertyd
15 Weeks
Lei Vrye Status / RoHS Status
Lead free / RoHS Compliant
Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs)
Capaciteit @ Frequency
11pF @ 1MHz