huis > produkte > Kringbeskerming > TVS - Diodes > ESDALC6V1-1M2
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
ESDALC6V1-1M2
STMicroelectronics
TVS DIODE 3V SOD882
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Omgekeer Standoff (Typ)
3V
Spanning - Klem (Max) @ Ipp
Spanning - Onderbreking (Min)
6.1V
Unidirectionele kanale
1
tipe
Zener
Verskaffer toestel pakket
SOD-882
reeks
ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection
No
Power - Peak Pulse
50W
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
SOD-882
Ander name
ESDALC6V11M2
Werkstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)