huis > produkte > Geïntegreerde stroombane (IC's) > Atosn STCOK > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
Produkparameters
Spanning - Off State
140V
Spanning - Breakover
175V
reeks
SMP, TRISIL™
verpakking
Tape & Reel (TR)
Pakket / saak
DO-214AA, SMB
Ander name
SMP100LC140
Aantal Elemente
1
Mounting Type
Surface Mount
Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Huidige - Hou (Ih)
150mA
kapasitansie
65pF