huis > produkte > Kringbeskerming > TVS - Thyristors > SMP100LC-160
SMP100LC-160
STMicroelectronics
SMP100LC-160
STMicroelectronics
TRISIL 100A 160V BIDIRECT SMB
Loodvry ​​/ RoHS voldoen
Produkparameters
Spanning - Off State
160V
Spanning - Breakover
200V
verpakking
Cut Tape (CT)
Current - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Huidige - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Huidige - Hou (Ih)
150mA
kapasitansie
65pF